Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jakie korzyści dostarcza pomoc drogowa?

laweta

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

pasjonat samochodów i bezpieczeństwa na drodze

Opis bloga

Blog pomocy drogowej z poradami motoryzacyjnymi

mój avatar

archiwum

    2016
    Kwiecień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 28945 osób

Blog pomocy drogowejJakie korzyści dostarcza pomoc drogowa?

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zapewnione. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest nowy – każdy pojazd może się popsuć. Nadmiernie dużo osób uważa, iż mając auto świeżo zdjęte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej upewnij się, iż wykonałeś stosowne poszukiwania. Bez przeglądnięcia całego szeregu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można osiągnąć w standardzie. Przecież nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto parę dostępnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje własności z różnych względów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło w środku auta bądź reflektory. Możesz również mieć problemy z alternatorem, a bez niego akumulator szybko się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Sporo osób znajdowało się w takiej sytuacji kiedy uzmysłowiło sobie, iż klucze zostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest kosztowna. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Przytrafić się może, że podczas wypraw zabraknie paliwa – nieraz stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej osiągniesz dodatkowe paliwo, przez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najistotniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wówczas, kiedy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Zestawienie usług

Kiedy będziesz analizował propozycje, aby wybrać odpowiedni program pomocy drogowej, utwierdź się że zawarte w nim są wszelkie te przypadki przedstawione wyżej.

Tekst napisany dzięki assistance Radzionków


21:48:56 10/04/2016 [Powrót] Komentuj