Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pomoc drogowa w gratisie do ubezpieczenia auta

laweta

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

pasjonat samochodów i bezpieczeństwa na drodze

Opis bloga

Blog pomocy drogowej z poradami motoryzacyjnymi

mój avatar

archiwum

    2016
    Kwiecień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 28945 osób

Blog pomocy drogowejPomoc drogowa w gratisie do ubezpieczenia auta

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę bądź rozładuje się akumulator. Dzisiaj, dużo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej kupuje pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą dużo korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Dużo korporacji zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia interesant kupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeśli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja eksperta będzie zazwyczaj szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty holowania. Niesprawne auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

Przekłuta opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty poproś technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne wydarzenia. W toku wyszukiwania właściwego pakietu zwracać uwagę powinno się na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis napisany przy współpracy z pomoc drogowa Radzionków


21:52:04 10/04/2016 [Powrót] Komentuj