Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dlaczego warto zaciekawić się wykupieniem odpowiedniej polisy?

laweta

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

pasjonat samochodów i bezpieczeństwa na drodze

Opis bloga

Blog pomocy drogowej z poradami motoryzacyjnymi

mój avatar

archiwum

    2016
    Kwiecień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 28945 osób

Blog pomocy drogowejDlaczego warto zaciekawić się wykupieniem odpowiedniej polisy?

Czy masz wykupioną ochronę pomocy drogowej? Potrzebujesz jej? Dużo osób nie myśli zbyt dużo o tym, ale assistance może wyeliminować niektóre sytuacje stresowe w Twoim życiu. Większość ludzi spędza co najmniej godzinę bądź dwie w samochodzie każdego dnia. Co zrobisz, gdy gwałtownie znajdziesz się za poboczu drogi?

Niektórzy uważają, iż assistance ważne jest tym, którzy podróżują na długie dystanse. Jednakże bez względu na sposób eksploatacji auta jest co najmniej trzy argumenty, dla których winieneś pomyśleć o pakiecie pomocy.

Czemu należałoby zaciekawić się wykupieniem stosownej polisy?

- Pojazdy są nieprzewidywalne. Nigdy nie wiadomo, kiedy napęd dozna usterki lub zepsuje się skrzynia biegów unieruchamiając auto.

- Akumulator, rozrusznik i alternator to trzy rzeczy, które wydają się funkcjonować dobrze aż dopóki kiedy nie zdołamy uruchomić auta. Nie zawsze pojazd da nam znak ostrzegawczy przyszłego wystąpienia kłopotu.

- Autostrady i mniejsze drogi są pełne różnego gatunku przedmiotów, które mogą z łatwością przebić oponę. Nigdy nie wiesz kiedy to się przydarzy. W konsekwencji, mając nawet nowe opony nie będziesz wiedział kiedy niezbędne będzie skorzystanie z koła zapasowego.

Co uczynisz jeśli przytrafi Ci się jedna z tych rzeczy? Czy będziesz w stanie uruchomić pojazd na własną rękę? Nie możesz wszak pozostawić samochodu na poboczu drogi na dłuższy czas. Finalnie ktoś będzie musiał go odholować.

Jeśli masz wykupiony pakiet pomocy drogowej nie musisz się martwić awariami nawet w najodleglejszych wycieczkach. Znając wszelkie korzyści jakie niesie ze sobą pakiet pomocy trudno sobie wyobrazić podróżowanie autem bez tego zabezpieczenia.

Wpis powstał dzięki pomoc drogowa Tarnowskie Góry


21:56:31 10/04/2016 [Powrót] Komentuj